DANUBIASERVICE, a.s.


Detailní popis:

Sme DANUBIASERVICE, a.s. - autorizovaný predajca vozidiel značky Škoda s viac než 30 ročnou tradíciou v predaji a servise vozidiel Škoda.

Ponúkame:

- predaj nových vozidiel Škoda

- výkup a predaj ojazdených vozidiel

- servis vozidiel Škoda a Volkswagen

- predaj originálnych náhradných dielcov Škoda a Volkswagen

- predaj originálneho príslušenstva Škoda a Volkswagen
Samozrejmosťou sú predvádzacie jazdy, sprostredkovanie poistenia a financovania na počkanie, taktiež aj prihlásenie vozidla na dopravnom inšpektoráte.


Spĺňame prísne kritéria v poskytovaní servisných služieb na vozidlá Škoda a Volkswagen, o čom svedčí obhájenie Certifikátu systému manažérstva kvality podľa ISO 9001:2000.
Všetci zamestnanci DANUBIASERVICE, a.s. sa pravidelne zúčastňujú pravidelných odborných školení, čím zvyšujú svoju kvalifikáciu, a tým v neposlednom rade prispievajú k spokojnosti zákazníkov.

Udelené ocenenie BEST DEALER IN SLOVAKIA 2004 nás zaväzuje k neustálemu skvalitňovaniu procesov a rozširovaniu ponuky našich služieb.

Za podporu a spoluprácu počas roka 2007 pri riešení technických otázok zabezpečujúcich spokojnosť zákazníkov vozidiel Škoda vyslovil importér Škoda Auto Slovensko poďakovanie nášmu kolegovi, pánovi Milošovi Mieresovi, dňa 26.11.2007 v Bojniciach.

História spoločnosti:

Na Slovensku sme začali pôsobiť v roku 1978 pôvodne ako koncernová predajňa AZNP Mladá Boleslav, neskôr ako OSJ Danubiaservice, a od roku 1996 ako Danubiaservice, a.s.

Po transformácií na akciovú spoločnosť a vstupom nových akcionárov sme začali s postupnou modernizáciou: úpravou, výstavbou a prestavbou predajných i servisných priestorov, súbežnou modernizáciou technologického vybavenia s cieľom rozšírenia ponuky služieb k spokojnosti našich zákazníkov.

Novopostavený moderný predajný salón vozidiel značky Škoda sme otvorili v roku 1998, ale aj silou postavenia na trhu.

V roku 1998 sme postavili nový predajný salón motorových vozidiel ŠKODA a nové predajné oddelenie predaja náhradných dielov a príslušenstva ŠKODA. V roku 2002 sme zrekonštruovali a upravili kancelárske priestory vedenia spoločnosti Danubiaservice.

S modernizáciou a úpravou servisných priestorov sme začali v roku 2001 a pokračujeme dodnes. V roku 2004, po úprave servisných priestorov Danubiaservice, sme dokončili výstavbu Stanice technickej kontroly, ktorá začala svoju činnosť 3.1.2005.

Modernizáciu neminulo ani technologické vybavenie autoservisu – od počítačovej siete a hardwarového vybavenia, cez technológiu a vybavenie autoservisu – nová lakovacia kabína THERMOMECCANICA, osembodová geometria BEISSBARTH, diagnostický prístroj VAS-5051, brzdová stolica a tester tlmičov MAHA, nové vozidlo odťahovej služby IVECO, SERVICE MOBIL Škoda Fabia Combi, analyzátor výfukových plynov BOSCH BEA 350, umývacia linka CHRIST C 110 na umývanie osobných a dodávkových automobilov s látkovými kefami, špeciálne náradia a prípravky, diagnostické prístroje potrebné pre vybavenie certifikovaného servisu ŠKODA, pneuservis s vyvažovačkou FOCUS F-8, prezúvací stroj SICE S 419.

V roku 2006 sme rozšírili ponuku servisu a poskytujeme záručný i pozáručný servis na vozidlá Volkswagen. Sme certifikovaný servis značky VW.

Postupná modernizácia, pravidelné investície do spoločnosti a rozširovanie ponuky služieb priniesli výrazne zlepšenie našich obchodných výsledkov – počet predaných vozidiel, ktorý sa za posledných päť rokov takmer strojnásobil, počet priechodov autoservisu, servisný výkon a rastúci obrat náhradných dielcov. Rastúce ukazovatele sú dôkazom neustáleho zlepšovania služieb zákazníkom.

Další informace:

Přesný Název společnosti: DANUBIASERVICE, a.s.
Adresa: DANUBIASERVICE, a.s.
Rožňavská 30
821 04 Bratislava
Adresy poboček: servis vozidel:

tel.:+421 2 48 484 120
fax: +421 2 48 484 122
Typ společnosti: a.s.
Umístnění: Bratislava (Bratislavský)
Telefon 1: +421 2 48 484 110
Telefon 2: +421 908 969 639
Fax: +421 2 484 112
DIČ: Ano
IČO: 31397549
WWW adresa: www.danubiaservice.sk
Email 1: info@danubiaservice.sk
Email 2: servis@danubiaservice.sk

Ilustrační obrázky:

Mapa:

Mapa -